قیمت فروش سرکه بالزامیک فله در بازار

قیمت سرکه فله با توجه به موارد زیادی مشخص می شود، تولید کننده معتبر تلاش می کند انواع سرکه طبیعی و سرکه های تقطیری را با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان قرار می دهد.

عوامل مؤثر در تعیین قیمت سرکه فله

قیمت سرکه فله

مسلما قیمت سرکه در مواردی که فروش به شکل فله ای انجام می شود ارزان تر از مواردی است که خرید به شکل خرده صورت می گیرد، زیرا در خیلی موارد مصرف کننده سرکه خرید را به شکل مستقیم در نظر گرفته و واسطه ای بین فروشنده و خریدار قرار ندارد، بلکه قیمت سرکه به صورت فله با توجه به هزینه تولیدی و به میزان کمتری تعیین می گردد. مشتری می تواند خرید سرکه را با هزینه کمتری انجام دهد و این نوع خرید برای مصرف کننده مقرون به صرفه در نظر گرفته می شود. کیفیت سرکه تأثیر زیادی در تعیین میزان قیمت سرکه فله دارد، نوع سرکه در مشخص کردن هزینه پرداختی سرکه به صورت فله موثر است.

از مهم ترین عوامل موثر در مشخص شدن قیمت سرکه های فله ای می توان به نحوه فروش این ماده اشاره کرد، در مواردی که فروش به شکل مستقیم و از طریق مراکز تولیدی انجام می شود با پرداخت هزینه کمتری سرکه سیب یا انگور و… به مشتریان ارائه می گردد. اما خرید این محصول از مراکز خرده فروشی و با وجود واسطه ممکن است قیمت را افزایش دهد. در خرید به شکل فله لازم است سفارش در حجم بالایی انجام شود تا مرکز تولید کننده بتواند فروش سرکه های سفید طبیعی و تقطیری را با حجم های مختلف در نظر بگیرد. حجم سه لیتری از مهم ترین وزن های سرکه موجود در بازار است که به شکل فله به مصرف کنندگان ارائه می شود.

تهیه سرکه به روش فله و شیوه های بسته بندی آن

قیمت سرکه فله

خرید و فروش سرکه فله در مراکز تولید کننده انجام می شود و بر اساس نیاز مشتریان در بسته بندی های مناسبی فروش صورت می گیرد، قیمت سرکه فله با در نظر گرفتن موارد خاصی مشخص می گردد. در ظرف های کوچک یک لیتری می توان سرکه فله را به فروش رساند، همچنین در ظرف های پلی اتیلن و با بسته بندی های 10 لیتری محصول مورد نظر به مشتریان عرضه می شود.

در خیلی از مراکز فروش به شکل عمده انجام می شود اما فروش سرکه فله در ظرف های پت و با بسته بندی های خاصی صورت می گیرد. سرکه خرما نیز از مهم ترین انواع سرکه می باشد و به شکل فله ای فروش این نوع سرکه انجام می پذیرد، در ترشی سیر و… از این نوع سرکه استفاده زیادی می شود.

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما