خانه / سرکه انگور / سرکه انگور وردا ۱ لیتری قرمز و سفید + لیست قیمت

سرکه انگور وردا ۱ لیتری قرمز و سفید + لیست قیمت

لیست قیمت انواع سرکه انگور وردا در جدول زیر آورده شده است. شرکت وردا سرکه جاتی در ابعاد ۱ لیتری، ۴ لیتری، ۳ لیتری، نیم لیتری رومیزی و … تولید می کند. به جز سرکه انگور وردا، سرکه های دیگری از جمله سرکه سیب، سرکه بالزامیک و حتی آبغوره نیز توسط این شرکت عرضه می شود و آنها را می توان با قیمت های مناسب از طریق نمایندگی ها خرید.
جدول زیر، لیست قیمت و مشخصات انواع سرکه انگور وردا و سایر محصولات شرکت را نشان می دهد که این روزها در بازار سرکه به فروش می رسند:

همانطور که مشاهده می کنید، سرکه وردا محصولات خود بخصوص سرکه انگور را در اوزان مختلف برای عرضه آماده می کند. این امر، هم تنوع محصولات را بالا برده و هم نوع کاربرد آنها را نیز تا حدودی مشخص کرده است.
بعنوان مثال کسی که نیازمند استفاده از سرکه در سفره خود است، از سرکه های ۵۰۰ گرمی خرید می کند. در مقابل خانواده ای که سرکه برای ترشی می خواهد، از وزن های ۳ کیلویی و ۳/۵ کیلویی استفاده می کند. حال با هم نگاهی به نوع بسته بندی های سرکه انگور وردا می اندازیم.

بسته بندی های سرکه انگور وردا

شرکت وردا سرکه جات انگور خود را طبق مشخصات مندرج در لیست قیمت بسته بندی کرده است. عکسهای زیر نشان دهنده برخی از بسته های سرکه انگور هستند:

سرکه سفید ۵۰۰ گرمی

سرکه قرمز 500 گرمیسرکه قرمز ۵۰۰ گرمی

سرکه سفید 1 لیتریسرکه سفید ۱ لیتری

سرکه قرمز 1 لیتریسرکه قرمز ۱ لیتری

 

سرکه سفید ۲ لیتری

سرکه قرمز ۲ لیتری

سرکه سفید ۳ لیتری

سرکه قرمز ۳ لیتری

 

سرکه سفید ۳٫۵ لیتری

سرکه قرمز ۳٫۵ لیتری

سرکه سیب ۲ لیتری

سرکه سیب نیم لیتری

 

سرکه خرما نیم لیتری

سرکه بالزامیک وردا

همانطور که در عکسهای بالا مشاهده کردید، شرکت وردا علاوه بر سرکه انگور، محصولاتی دیگر مانند سرکه سیب، سرکه بالزامیک و آبغوره هم تولید می کند.

شرکت تولیدی سرکه وردا

شرکت وردا از اواسط دهه ۴۰ شمسی فعالیت خود را در زمینه سرکه جات آغاز نمود و از همان ابتدا، خط تولید خود را بیشتر روی سرکه انگور متمرکز کرد. رفته رفته با تنوع محصولات در این حوزه، سرکه سیب و خرما و بالزامیک نیز به سبد محصولات شرکت وردا اضافه گردید و گستردگی اقلام را بالاتر برد.

سرکه وردا از برندهای محبوب بازار سرکه ایران می باشد. این شرکت علیرغم اینکه تنها ۳ مدل از سرکه میوه جات را در تولید دارد؛ اما توانسته با بسته بندی های مختلف و متنوع، مصرف کنندگان زیادی را به سمت محصولات خود حذب کند. استقرار نمایندگی های فروش وردا در سراسر کشور نیز پخش مویرگی سرکه جات وردا را تسهیل کرده است.
فروشندگان این سایت نیز با ارائه قیمت نمایندگی محصولات وردا، آماده عرضه سرکه های این شرکت برای شما خریداران عمده هستند.

امتیاز خود را برای این مقاله ثبت کنید
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم جعفری
راه های ارتباطی با مدیریت:
شماره موبایل: 09178520393
پست الکترونیکی: s.jafari.serke@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مشاوره فروش سرکه انگور

بهترین انواع سرکه انگور چیست و با چه روشی به فروش می رسند؟ بهترین انواع …

پاسخی بگذارید

درباره ما تماس با ما