مشاوره و سفارش

سرکه وردا

شرکت وردا از اواسط دهه ۴۰ شمسی فعالیت خود را در زمینه سرکه جات آغاز نمود و از همان ابتدا، خط تولید خود را بیشتر روی سرکه انگور متمرکز کرد. رفته رفته با تنوع محصولات در این حوزه، سرکه سیب و خرما و بالزامیک نیز به سبد محصولات شرکت وردا اضافه گردید و گستردگی اقلام را بالاتر برد. سرکه وردا محصولات خود بخصوص سرکه انگور را در اوزان مختلف برای عرضه آماده می کند. این امر، هم تنوع محصولات را بالا برده و هم نوع کاربرد آنها را نیز تا حدودی مشخص کرده است.

سرکه طبیعی انگور

خرید سرکه طبیعی انگور امروزه از نیازهای مهم غذایی جامعه محسوب می شود. چرا که برای بکار بردن سرکه ها در محصولات غذایی انواع طبیعی مناسب تر هستند. خرید سرکه سیب طبیعی باعث می شود که از مزایای محصولات طبیعی و ارگانیک در زندگی بهره مند شوید. اگر همیشه نسبت به محصولات غیر ارگانیک و مصنوعی دچار مشکل شده اید، بهتر است شما هم به دنبال خرید محصولات طبیعی از جمله سرکه طبیعی انگور و سیب اقدام نمایید.

استفاده سرکه در طب سنتی

استفاده از سرکه حتی در طب سنتی و در کتب مربوط به آن نیز توصیه شده است. در این طب آمده است که با سرکه و استفاده از آن می توان امراض و بیماری های گوناگونی را بدون دردسر بهبود بخشید. همچنین به مزایای ترکیب آن با برخی مواد مانند عسل نیز اشاره شده که می تواند برای پوست و حتی دستگاه های داخلی بدن انسان نیز مفید واقع شود. با تهیه سرکه همچنین می توانید ساده ترین میان وعده های مقوی را نیز تهیه کنید.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی رستاک، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع سرکه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر سایت 3rke.ir

مدیریت مجموعه رستاک

خانم حیدری

Call Now Buttonتماس بگیرید